З 2004 року "Київською службою порятунку" було зафіксовано 3 випадки смертей дигерів — людей, які котрі досліджують підземний сектор міста, зокрема й каналізаційні колектори. Про це на прес-конференції заявив командир рятувальної служби Роман Ткачук, передає Gazeta.ua.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затоплення Куренівки відбулося через великі пеньки у колекторі - Київавтодор
"Молоді люди, які забираються у дренажну систему, для нас проблема. Вхід у дренажні колектори не можна перекривати. Але ходити туди небезпечно. Під час сильного дощу у місті там різко і сильно піднімається рівень води. Бувають нещасні випадки. Зазвичай ми вже нічим не можемо допомогти. Коли починається пошукові роботи, ми знаходимо людей, що загинули".
Генеральний директор комунальної корпорації "Київавтодор" Георгій Глінський, у свою чергу, розповів, що міська влада співпрацює з київськими дигерами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві прорвало колектор: вода в офіси заливалась через вікна
"Це нормальні молоді люди. У 2011 році дигери надали нам інформацію про 39 незаконних врізок у каналізацію. І там були не просто стоки води, а стоки з фекальних каналізацій. Ми запломбували з них 36 врізок. Три не чіпали, бо то був аварійний скид Київенерго. Цього року виявили 35 незаконних врізок. Всі матеріали було передано у прокуратуру", - сказав Глінський.
Коментарі
2