Грамота пролежала в архіві Кременчуцької міліції 22 роки, випадково на неї натрапили і вручили Бідашу без урочистостей.
"Із армії пішов добровольцем у Афганістан. Тоді ще ніхто не знав, яке то пекло. Служив начальником радіостанції, потім супроводжував автоколони з пальним і сухогрузом. Такі називали "свічками", бо швидко і добре горіли. Наприкінці 80-х мене контузили і поранили в плече. Повернувся додому", - розповів Gazeta.ua Олександр Бідаш.
Олександр Бідаш працював електриком, водієм, у міліції. З 1992 року почав займатися приватним бізнесом – першим у місті організував приватний маршрутний транспорт. Видана грамота не дає чоловікові жодних пільг.
"У афганців окрім сплати комунальних пільг не лишилося жодних, - скаржиться Бідаш. - Безвідсоткові кредити не дають, всі банки приватні. Раз на рік мають давати направлення у санаторії на оздоровлення – воно так тільки на папері. Квартири отримати по льготам практично неможливо. Своє житло відробляв. Разом із двома товаришами підписали договір з будівельною фірмою і фарбували три будинки. Працівники цієї фірми відмовилися тим мастилом фарбувати, а ми взялися. Рік після того кров'ю ригав. А як грамоту давали, все одно сльози на очах виступили".
Олександр Бідаш вперше балотується на посаду депутата Кременчуцької міської ради. На вибори іде від партії "Нова політика".
Її лідер – екс віце-прем'єр міністр Володимир Семиноженко.
На інтернет-форумах кременчужани сумніваються в тому, що вручення грамоти напередодні виборів – випадковість. Припускають, що крок був піар-ходом для підвищення рейтингу кандидата.
Gazeta.ua
×
Коментарі
1