Правоохоронці Житомирської області затримали 4 людей, яких підозрюють у скоєнні вбивства і ряду тяжких злочинів в Житомирській і Івано-Франківській області.
Члени угрупування були затримані у зв"язку зі вбивством 1 червня їхнього спільника. Зокрема 1 червня в Житомирі в одній з квартир було виявлено тіло 36-річного приватного підприємця з ознаками насильницької смерті. В процесі розслідування міліціонери встановили, що потерпілий був учасником злочинної групи, до складу якої входили ще троє осіб.
Один з членів угрупування, (28-річний уродженець села Старі Богородчани Івано-Франківської області) був затриманий у Львові 10 червня. Під час проведення слідчо-оперативних дій він зізнався, що убив свого спільника, а також дав детальні пояснення про обставини скоєння злочину.
Другого члена банди затримали в травні за підозрою в незаконному позбавленні волі 28-річного киянина, який ще в квітні 2005 року пошкодив свій автомобіль і для його ремонту взяв у знайомого житомирянина (також члена цієї злочинної групи) в борг $1 тис., які з часом обіцяв повернути
Проте боржник 15 травня приїхав до Житомира, щоб домовитися про відстрочення повернення боргу. Кредитора такий стан справ не задовольнив, оскільки він сподівався отримати вже не одну, а $2 тис. Разом з трьома спільниками він заштовхав боржника в свою машину і відвіз в гараж. Тут йому зв"язали руки, кинули до гаражної ями і там закрили. Вибравшись з гаража, потерпілий звернувся в міліцію, яка відразу ж затримала кредитора.
Зараз правоохоронці перевіряють причетність згаданого угрупування до інших злочинів, скоєних на Житомирщині, пише ForUm.



















Коментарі