
Сьогодні вночі у селі Борщовичі, що на Львівщини, в лісі загубився 3-річний Богдан Савчин.
Дитину у ліс повела 27-річна мати. Поки розважалася з 70-річним другом, малий зник.
Як повідомив кореспонденту Gazeta.ua сільський голова Борщовичів Ярослав Ривак , дитину шукають з четвертої години ранку.
"Мені зателефонували біля четвертої з міліції та повідомили про зникнення. Приїхало 300 солдатів, мнсники, міліція, зібрались наші селяни. З того часу і шукаємо. Територія лісу становить близько 600 га, невідомо куди могла зайти перелякана дитина. Ще й холодно так в ночі було", - прокоментував голова.
За його словами, матір почала бити на сполох вже аж удома.
"Можете, собі уявити чим вони там займалися, що не помітили, де ділася дитина. І чого взагалі з собою малого брали? Про зникнення побачили вже пізніше. Прийшли додому, побачили, що нема і аж тоді давай в міліцію дзвонити", - додав Ривак.
Наразі Катерина Савчин дає свідчення в районній міліції. У жінки є ще двоє синів, які вчаться в першому і другому класі.
Як повідомили в обласній міліції, хлопчик сам дійшов до дороги, що веде на Кам'янку-Бузьку. Крім переляку, наразі малому нічого не загрожує.
"Дитину знайшли цілою та не ушкодженою. Трохи перелякався. Передали на обстеження районним медикам. Далі будем з'ясовувати, що робити з мамою дитини", - сказав начальник прес-служби МВС в Львівській області Денис Харчук.
Нагадаємо про недавній випадок, коли п'яні батьки загубили 5-місячне немовля.
Коментарі
3Це типова молдавська фортеця, можете її порівняти з фортецею в Хотині, Білгород-Дністровському та Сороках. Та й князівство Феодоро було під протекторатом Молдови, а останній княз Александр був сином молдавського князя Александру чел Буна.
Княжество Феодоро, несмотря на свои крошечные размеры не было ни под чьим протекторатом, оно являлось абсолютно независимым. Александр был сыном феодоритского же князя Олубея, это татарское прозвище, означающее "большой правитель", христианское имя его неизвестно, в генуэзских документах он фигурирует как "грек Олубей". Молдавскому господарю Стефану Великому Александр приходился шурином. Крепость Фуна - никакая не молдавская, а типично византийская. Таких вот небольших крепостей в Крыму когда-то было очень много, я их посетил уже около десятка, Фуну в том числе.
1459 год - это год последней реконструкции крепости, возникла же она примерно сорока годами раньше, причем не на пустом месте, что-то там стояло и раньше. Можно добавить, что эта крепость являлась резиденцией княжича Александра, который затем стал последним феодоритским князем.