Ексклюзиви
Четвер, 26 червня 2008 14:28

Американський хірург переплутав легені пацієнта

Наглядові органи США припинили дію ліцензії хірурга, що помилково виконав операцію не на тій легені пацієнта з онкологічним захворюванням, повідомляє FoxNews. Після цього лікар спробував приховати свою помилку від колег, внісши зміни в медичну карту хворого.

Сантушт Перера (SantushtPerera), хірург клініки медичного центру Хобокена в Трентоне (Нью-Джерсі), провів операцію з видалення частини правої легені, тоді як злоякісна пухлина, яку було необхідно видалити, знаходилася в лівій легені. Усвідомивши свою помилку, лікар заявив пацієнтові, що у нього виявлена друга пухлина, і одночасно спробував внести зміни до його медичної карти.

В результаті розслідування даного інциденту Перера був визнаний винним в злочинній халатності і нанесенні серйозного збитку здоров"ю хворого. Як штраф і компенсація постраждалому лікар повинен виплатити в цілому 81 тисячу доларів. Через півроку Перера зможе подати запит про дострокове відновлення своєї медичної ліцензії, повідомляє Лента.ру.

Зараз ви читаєте новину «Американський хірург переплутав легені пацієнта». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода