Історія весільного вбрання нареченої налічує не одну сотню років.
Мода на весільні сукні постійно змінювалась: сукні були білими і кольоровими, пишними і облягаючими, із завищеною лінією талії і з заниженою.
Але одне правило діяло завжди і всюди незмінно: сукня мала бути ошатною. Якщо сім'я могла дозволити собі витрати, то грошей на нього не шкодували. Якщо немає, наречена йшла під вінець в найкрасивішому одязі зі свого гардеробу.
У 19-му столітті білий і кремовий стали основними кольорами весільних суконь в Європі. Особливо після весілля королеви Вікторії, яка вибрала для свого вінчання в 1840 році простий наряд кольору слонової кістки, передає Телеграф.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкішна Кейт Міддлтон елегантно оголила плечі
У 20-му столітті білий все ще не здавав позицій. Однак траплялося, що наречені одягали яскраві кольори, щоб, наприклад, шокувати публіку і показати, що умовності їх не цікавлять (в 1920-30-х роках). А під час війни заміж йшли в тому, що було.
В середині 20 століття до моди увійшли весільні костюми з капелюшками, які зазвичай одягали старші дами для вінчання. Зокрема, якщо у них це вже було друге чи третє весілля.
80-роки минулого століття характеризуються пишними воланами на рукавах, довгою фатою, яка кріпилась до капелюшків різної форми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітер погрався із сукнею Кейт Міддлтон та капелюшком Наомі Кемпбелл: зірки приїхали на весілля принцеси
А зараз наречені обирають наряди із найрізноманітніших тканин, різного крою та кольору.
Американська архітектурна компанія Scrafano Architects переоблаштувала закинуту католицьку церкву в розкішний будинок для сім'ї із трьома дітьми. Знаходиться незвичайне житло в місті Чикаго штату Іллінойс.
Коментарі