Понеділок, 26 березня 2007 17:47

Кіоски продовжують зносити

МИНУЛОГО тижня до двох кіосків на вулиці Глибочицькій, 17 прийшло кілька працівників районного відділу з питань благоустрою.

Чоловіки швидко і без жодних пояснень зняли з двох ларьків вхідні двері. Орендаторам пояснили, що кіоски демонтуватимуть.

Орендар пані Анастасія, 60 років, розповідає, що представники Шевченківського районного відділу благоустрою запропонували сплатити штраф у розмірі 2,5 тис. грн, після цього, мовляв, двері віддадуть.

— Торгувати вам тут у жодному випадку не дозволимо, — переповідає "ГПУ" пані Анастасія розмову з працівниками благоустрою. — Пояснили лише, що власник кіоску не має дозволів на торгівлю. Що кілька разів до нього зверталися, аби він оформив усі дозволи, однак той так і не зробив цього.

Протягом трьох днів підприємці ночували в кіоску без дверей. Виручало, що були ще внутрішні двері-грати, які закривалися на замок. Учора та позавчора орендатори й підприємці пакували сумки й відвозили товар додому.

13 березня Шевченківське управління благоустрою демонтувало й вивезло кілька кіосків із б-ру Шевченка. Роман Смик, заступник начальника відділу контролю за благоустроєм Шевченківської РДА повідомив "ГПУ", що в районі є 128 кіосків, які підлягають демонтажу. Причина, як правило, те, що вони перешкоджають пішоходам ходити тротуарами.

Зараз ви читаєте новину «Кіоски продовжують зносити». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1868
Голосування Як столична влада справляється з наслідками снігопаду
  • Нормально. Центральні вулиці та магістралі розчищені
  • Жахливо. Робота комунальників майже непомітна
  • Дороги почищені, а двори, тротуари та підземні переходи схожі на "сніговий апокаліпсис"
  • Звичайна ситуація під час снігопаду. Міська влада робить усе можливе
  • Нехай сніг прибирає той, хто розкидав
  • Мені байдуже, я не виходжу з дому
  • Ваш варіант пишіть у коментарях
Переглянути