У Києві продовжують відновлювати культурне життя. Дедалі більше заходів роблять благодійними. На концертах, ярмарках збирають гроші військовим та тим, хто постраждав від повномасштабної війни. Тож кияни та гості столиці можуть не просто сходити кудись на вихідних, а ще й наблизити донатом перемогу. А на деякі барахолки чи в парки відвідувачі можуть потрапити навіть безплатно.
Gazeta.ua розповідає, куди можна сходити на вихідних, 23-24 липня, у Києві.
Благодійна барахолка у "Хвильовому"
Бар "Хвильовий" на Подолі проводить благодійну барахолку.
Хочуть зібрати кошти на дрони й іншу військову техніку для Збройних сил України. Акцент роблять на "крутому одязі, аксесуарах і прикрасах".
Вхід: вільний.
Де: вул. Верхній Вал, 18.
Коли: 24 липня, 14:00-20:00.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтер'єр без ремонту та кава з полином – чим приваблюють нові кав'ярні в центрі Києва
Концерт Вєрки Сердючки
Вєрка Сердючка організовує благодійний концерт.
Він відбудеться у заміському комплексі Osocor Residence. Увесь прибуток обіцяють передати на відбудову українських регіонів, які найбільше постраждали внаслідок війни.
Вхід: від 1000 грн.
Де: вулиця Виноградна, 2.
Коли: 22 липня, 17:00.
Фестиваль "На часі"
На Нижньоюрківській у клубі "Closer" пройде другий благодійний фестиваль "На часі".
Його мета – підтримати українських митців і культурні простори, які перебувають у скрутному становищі через військове вторгнення Росії.
У програмі: турнір із настільного тенісу, концерти на пʼяти локаціях, ярмарки, лекції і виставка сучасного мистецтва з фокусом на NFT і VR.
Вхід: 300 грн.
Де: вул. Нижньоюрківська, 31.
Коли: 23 липня, 12:00.
Вініловий ярмарок Kyiv Vinyl Music Fair
Відбудеться вініловий ярмарок Kyiv Vinyl Music Fair.
У "Сквоті" організовують щомісячну барахолку музичного обладнання. На локації можна задонатити гроші, які передадуть на потреби Головного військового госпіталю Міноборони України.
Вхід: вільний.
Де: вул. Терещенківська, 17.
Коли: 23 липня, 14:00-20:00.
"Затишок Charity Market"
Відбудеться "Затишок Charity Market". Це благодійний захід від фонду "Життєлюб". Туди можна принести ковдри, фіранки, рушники, посуд і будь-які інші речі, що допоможуть створити домашній затишок для вимушених переселенців на новому місці.
Усі речі, які гості принесуть на маркет, відправлять у центр підтримки переселенців "Життєлюб піклується" в Києві. Там їх отримають люди з Маріуполя, Херсона, Лисичанська та інших міст.
На благодійному маркеті можна придбати інтерʼєрні речі від українських виробників: Yakush, Quiet Form, Have a Rest, Ohra Home. Крім того, можна буде послухати майстер-класи для дітей, купити квіти та їжу.
Вхід: вільний.
Де: вул. Велика Васильківська, 100.
Коли: 23 липня, 11:00-19:00.
Парк гігантських робокомах на ВДНГ
Парк гігантських робокомах "Жу-Жу Парк" – це перше в Україні місце, де діти та дорослі зможуть побачити різноманітних комах у великому масштабі.
Виставка налічує 24 експонати. Серед них є гігантський павук, скорпіон, орхідейний богомол, слимак, сколопендра, мурахи, жук-олень та інші. А ще, діти можуть покататись на гусені та відчути себе дослідниками на розкопках скам'янілостей, розваги входять у вартість квитка.
Вхід: від 100 грн.
Де: ВДНГ, між 1 та 3 павільйонами.
Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00.
Літо на "Співочому полі"
Для киян та гостей міста у парку "Співоче поле" підготували літню лаунж-зону з пуфами, комфортними тентами та гамаками для відпочинку. Там також є водяний надувний батут для дітей.
Поряд з лаунж-зоною працює кафе з морозивом, смаколиками та прохолодними напоями.
Вхід: дорослий квиток – 100 гривень, дитячий – 25 гривень.
Де: Лаврська, 31.
Графік роботи: 10:00-19:00 щодня.
Екскурсія "25 родзинок Києва"
Проведуть екскурсію "25 родзинок Києва".
Під час заходу можна дізнатися: чому пам'ятник Паніковському встановлено у сквері на вул. Прорізний, куди зникла старовинна київська вулиця та куди переїхав пам'ятник великому композитору, де ховається у центрі Києва східний дворик з мінімечеттю та інше.
Вхід: 300 грн.
Де: місце зустрічі – пам'ятник Паніковському на вул. Прорізній.
Коли: 23 липня, 11.00.
21 липня у світі відзначають Міжнародний день нездорової їжі. Часто такі продукти дієтологи називають "пустими калоріями". Однак існує один день в році, коли у всьому світі люди дозволяють собі скуштувати нездорову їжу без докорів сумління.
Київ теж має свій фастфуд – це легендарна київська перепічка. Gazeta.ua в Міжнародний день нездорової їжі розповідає про столичний смаколик та його історію.
Коментарі