Понеділок, 25 травня 2020 03:13

Знайшли давнє поховання із "мостом у потойбіччя"

Знайшли давнє поховання із "мостом у потойбіччя"
У Китаї знайшли давнє поховання. Фото: "Сіньхуа"

Китайські археологи у провінції Хунань виявили давню гробницю.

Поховання належить до періоду правління династії Північна Сун (960-1127 роки н.е.). Її оснастили "мостом у потойбіччя", повідомляє агентство "Сіньхуа".

У гробниці поховали сімейну пару. Всередині археологи знайшли скелети, поховані разом. Склеп є частиною великого похоронного комплексу, знайденого в 2007 році. Саме це поховання відкрили випадково при прокладці швидкісної автомагістралі в цьому районі.

Склеп складається з двох поховальних камер. Камери з'єднує одне маленьке віконце. Це вікно називали в Стародавньому Китаї мостом в потойбічний світ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скелети на колінах - археологи натрапили на незвичайне поховання

На думку співробітника Науково-дослідного інституту культурних реліквій та археології Яна Нінбо, міст був створений з особливою метою. Завдяки його існуванню, сімейна пара могла продовжити свій шлюб і в загробному житті.

Вікна зустрічаються в таких гробницях вкрай рідко.

У Китаї біля річки Хуанхе археологи розкопали стародавнє поселення. Віднайденому місту понад 5300 років, у ньому проживав Жовтий імператор на ім'я Хуан-ді.

Зараз ви читаєте новину «Знайшли давнє поховання із "мостом у потойбіччя"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода