Ексклюзиви
Середа, 27 травня 2020 14:58

Відтворили обличчя англійського короля, який жив 500 років тому

Ірландський художник Метт Лафрі реконструював обличчя британского короля Генріха VII Тюдора за допомогою його посмертної маски. Монарх помер 1509 року, тоді ж виготовили й маску.

Такі вироби дозволяли зберігати й передавати зовнішність людини точніше за картини чи ілюстрації. Попри те, що маска монарха скопіювала чисто виголене обличчя, художник передав його з бородою, пояснивши рішення особливостями чоловічої моди тієї епохи. Не виключає, що короля поголили вже після смерті, що полегшувало формування маски за допомогою воску, повідомляє видання Live Science.

На реалізацію проєкту за допомогою сучасних технологій пішло 2 місяці, але деякі деталі довелося правити вручну. Художник розповідає, що у масці було кілька огріхів, зокрема дефект правої брови. Спочатку митець хотів виправити його, але вирішив зберегти, частково в якості данини майстрам минулого, а почасти тому, що це додало персоні монарха більше характеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відтворили обличчя жінки, що жила 500 років тому

Автор: livescience.com
  Метт Лафрі відтворив обличчя Генріха VII. Художник є засновником проєкту My Colorful Past, який відновлює і кольоризує історичні зображення.
Метт Лафрі відтворив обличчя Генріха VII. Художник є засновником проєкту My Colorful Past, який відновлює і кольоризує історичні зображення.
Автор: wikipedia
  Портрет короля Генріха VII написали 29 жовтня 1505 року
Портрет короля Генріха VII написали 29 жовтня 1505 року
Раніше вчені відтворили обличчя дівчинки, що жила на теренах сучасної Данії близько 5,7 тис. років тому. Реконструкцію зробили за допомогою шматочка березової смоли, яка зберегла відбиток дитячих зубів.
Зараз ви читаєте новину «Відтворили обличчя англійського короля, який жив 500 років тому». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 323
Голосування Який результат покаже збірна України з футболу на Євро-2020/21?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) виграє турнір
Переглянути