пʼятниця, 01 березня 2024 05:30

Вчений передбачив розвиток світу до 2240 року

Вчений передбачив розвиток світу до 2240 року
Ностардамус жив у 1503-1566 роках у Франції. Фото: ВВС

Книга "Пророцтва Мішеля Нострадамуса" вийшла у французькому місті Ліон 1 березня 1555-го. Пророцтва були записані у вигляді катренів - римованих чотиривіршів. А вірші складалися у центурії-століття. Автор був лікарем, поетом, астрологом і алхіміком.

До 1559-го його передбаченням ніхто не вірив. Того року відбувся рицарський турнір на честь заміжжя сестри та дочки короля Генріха ІІ. Король вирішив помірятися силою з молодим графом Монтґомері. Спис графа зламався, а Генріхові крізь отвір у шоломі ратищем викололо око. Король прожив 10 днів і в страшних муках помер. За рік до того Нострадамус передбачив: "Молодий лев поб'є старого, на полі битви, сам на сам, в золотій клітці йому видряпають очі. І він помре страшною смертю". Єпископ, який був свідком двобою, розповів, що Генріх і Монтґомері перед турніром перевдяглися левами. Після цієї історії астролог став знаменитим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нострадамус передбачив появу і крах СРСР

Нострадамус передбачив пробудження вулкана Везувій в Італії, який одного разу вже забрав життя понад 20 тисяч жителів Помпеї. У прогнозі сказано, вулкан буде "стрясати землю кожні п'ять хвилин", світ чекають великі жертви - майже шість тисяч осіб. Передбачив Варфоломіївську ніч, розгром Наполеона I, Першу світову, Більшовицький переворот, Другу світову.

Нострадамус написав пророцтва до 2240 року. Дата збігається з кінцем Єврейського календаря.

За життя вийшли три видання його "Пророцтв". Кожне щоразу доповнювали новими центуріями. Четверте, посмертне й найповніше, з'явилося 1568 року

Зараз ви читаєте новину «Вчений передбачив розвиток світу до 2240 року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути