Восени найкраще позбуватися від глистів. Тоді найменший ризик повторного зараження. Ці паразити живуть у тілі людини до кількох років, весь час його отруюючи.
Про це розповідає столичний паразитолог Ангеліна Симонова.
"Усі паразити дають про себе знати по-різному. Найчастіше люди заражаються гостриками та аскаридами. Гострики проявляються свербіжем анального отвору, болем у пупку та головним болем. Зараження аскаридами супроводжуються висипанням на шкірі, температурою й нудотою", - уточнює лікар.
Після зараження також непокоять запори, проноси, здуття живота, нудота і блювота, дратівливість, безсоння, висипання на шкірі. Наприклад, аскариди нерідко потрапляють у легені. Від цього виникають бронхіт і астма. Вони зберігають життєздатність роками. Активуються при ослабленому імунітеті чи від надмірних фізичних навантажень.
Особливо в небезпеці діти. Після зараження стають неуважними, погано сплять, вередують, часто застуджуються.
Шляхи зараження глистами:
1. Від ігор у пісочниці
2. Через комп'ютерну клавіатуру
3. Через немиті овочі й фрукти
4. Від грошей, дверних ручок, поручнів у транспорті
5. Через недостатньо оброблені м'ясо й риба
6. Під час чищення зубів некип'яченою водою
7. Через пил, який піднімається на брудній вулиці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Щось під шкірою рухається": у 4-х людей витягли 17 см паразитів
"Аналізу калу на виявлення глистів недостатньо. Необхідне окреме обстеження. Особливо перед щепленням. Якщо вакцинувати заражену людину, препарат не подіє. Будь-яке обстеження варто починати з тесту. Вони ж селяться й на кістках — починають боліти ноги чи спина. Пошкоджують суглоби, й людина не може ходити.
Як боротися з паразитами в організмі:
Щоб їх позбутися, потрібно створити кисле середовище. Це роблять протиглисні препарати.
Що стосується гарбузового насіння, то воно дієве лише з касторовою олією. Варто їсти насіння гарбуза зі шкаралупою. Через годину випити чайну ложку касторової олії. Вживають 100 насінин на день у чотири прийоми. Часник, хоч і є антибактеріальним, але на глистів теж не діє.
Треба їсти кiвi, щоб глисти голодували. Розщеплює тi сполуки, якими живляться паразити.
У зоопарку можна зарядитися не тільки гарним настроєм, а й підчепити чимало хвороб. Діти тягнуться до всього нового і батьки цьому раді. Насправді потрібно бути дуже уважними.
Детальніше у статті про 5 найпоширеніших хвороб, які можна принести із зоопарку.
Коментарі