Похмілля швидше проходить від яєчних коктейлів. Вони в'яжуть токсини і продукти розпаду алкоголю. Треба збити 1 яйце з пучкою солі та чорного меленого перцю. Це вилити у чарку і додати 1 ст. л. оцту, вже не помішуючи. Через 10 хв. зникає головний біль та нудота.
Хто не може випити, має пробувати аналоги. Про них розповідає Олексій Джура, нарколог з міста Харків.
"Можна випити томатного соку, який насичує корисними сполуками і прискорює метаболізм. Його краще пити із сіллю, що ще швидше відновить мінеральний баланс", - пояснює лікар.
Радить збити в блендері склянку томатного соку, 50 мл апельсинового соку, пучку меленого червоного перцю і 3 кубики льоду. Цей напій збадьорить краще, ніж кава. Також від похмілля допомагає апельсиновий сік. Його гіркуватий присмак добре знімає напади нудоту і втамовує спрагу при похміллі.
На тяжкість похмілля впливає не порядок розпивання алкоголю, а кількість барвників і ароматизаторів у ньому. Тому за однакової концентрації спирту коньяк чи ром викличе сильніше похмілля, ніж горілка. Алкоголь із міцних напоїв всмоктується повільніше, однак і виходить довше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мексиканський похмільний суп швидко полегшує стан
От наприклад, італійці п'ють міцну каву з бананом вприкуску. Кофеїн і калій хоч і бадьорять, але мають сечогінний ефект. Він тільки погіршує зневоднення.
Продукти з амінокислотами цистеїну зменшують симптоми похмілля. Їх багато в сирому соняшникових насінні та зеленому гороху. Корисно з'їсти шматок лимона з сіллю і ківі. Фрукти містять речовини, що допоможуть перетравити спиртне.
Німецькі вчені у дослідженні з'ясували, від чого залежить тяжкість похмілля.
Науковці досліджували алкогольні звички добровольців у віці від 19 до 40 років. Усіх учасників поділили на три групи.
Коментарі