понеділок, 07 грудня 2015 12:49

Американські вчені розробили інсулін в таблетках

Американські вчені розробили інсулін в таблетках
фото: medrelief.ru

Фахівці з Каліфорнійського університету (США), що створили ліки в такій формі, вважають, що вони повністю зможуть замінити звичні ін'єкції інсуліну, які доводиться застосовувати при цукровому діабеті першого типу (інсулінозалежний).

Адже нерідко у людей, які дізналися про захворювання і про те, що їм доведеться кілька разів на день робити уколи, виникає шок. Приймати таблетки все ж набагато більш комфортно. До того ж, не виникне ускладнень, які бувають при постійних ін'єкціях (наприклад, папули).

Під час створення препарату вченим важливо було вирішити головну проблему: як не дозволити гормону зруйнуватися в шлунку.

Автори використовували спеціальні шлунково-резистентні капсули, які не піддаються впливу шлункового соку, усередині яких знаходилися фрагменти полімерного матеріалу та інсулін. Опиняючись в тонкому кишечнику, капсули відкривалися, полімер прилипав до стінок органу, ніби пластир, після чого інсулін проникав в кров.

Вчені успішно протестували ліки на тварин і зараз готуються до клінічних випробувань.

Розробка інсуліну в таблетках, цілком можливо, допоможе вирішити багато існуючих нині труднощів, пов'язаних із застосуванням ін'єкцій, які при інсулінозалежному типі діабету потрібно робити кілька разів на день.

Зараз ви читаєте новину «Американські вчені розробили інсулін в таблетках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути