Ексклюзиви
Понеділок, 22 жовтня 2018 03:28

Як заборона бити дітей впливає на їхню поведінку в дорослому віці

Як заборона бити дітей впливає на їхню поведінку в дорослому віці
Агресія – один із найсильніших факторів, що впливає на дитину. Фото: з відкритих джерел

Покарання дітей ляпасами може нашкодити їм у майбутньому. У країнах, де тілесне покарання дітей заборонене, молодь, особливо дівчата, значно рідше вступають у сутички.

Науковці протягом 9 років проводили опитування у школах 88 країн світу – тестування пройшли понад 400 тисяч підлітків віком 11-25 років. Про це свідчать результати дослідження вчених з Канади, Ізраїлю та США, опубліковані у журналі BMJ Open.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як конфлікти батьків впливають на дітей

Запитували – як часто діти втручалися у будь-які бійки з іншими. Потім команда фахівців розглядала – у яких з цих країн заборонені тілесні покарання. І якщо заборонені, то чи заборона поширювалася лише на школи, чи й на домашнє виховання також.

З'ясували, що хлопчики більш, ніж втричі, частіше б'ються, ніж дівчата. У країнах, де тілесні покарання повністю заборонені, такі сутички виявилися на 31% менш поширеними серед хлопців та на 58% – серед дівчат віком 13 років.

Після врахування таких факторів, як: економічний рівень країн, показники кількості убивств, заборона на смертну кару, з'ясувалось, що заборона тілесного покарання впливає лише на поведінку дівчат.

Вчені не впевнені, чи заборона тілесного покарання однозначно призведе до кращої поведінки, але очевидним залишається те, що агресія – один із найсильніших факторів, що впливає на дитину.

95% дітей постійно обманюють батьків. До чотирьох років практично кожен малюк каже неправду, бо не усвідомлює повністю різницю між поганим і хорошим.

До певного часу діти не обманюють взагалі. Однак не тому, що у них є вроджене почуття правди. Це пов'язано з тим, що дитина занадто мало знає і дуже погано висловлює свої думки, щоб брехати. Брехня вимагає великих розумових зусиль.

Зараз ви читаєте новину «Як заборона бити дітей впливає на їхню поведінку в дорослому віці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 2449
Голосування Який український клуб досягне більших успіхів у Лізі Європи 2018/19?
  • 1) "Шахтар"
  • 2) "Динамо"
  • 3) обидві команди "вилетять" одночасно
Переглянути
Погода