Тернопілька 35-річна Ірина Басюк нещодавно приїхала з моря. Брала на відпочинок 2-літрову мультиварку. Коли йшла на пляж, закладала продукти і включала. Після повернення діставала готову страву.
— Брала заморожений фарширований перець, заливала томатом. Доньці робила каші й супи. У невеликій мультиварці їх зручно готувати, бо кожен раз потрібна нова порція. Заморожені запечені в духовці котлети розігрівала на пару 10 хвилин, варила суп. Усе закинула, залила, посолила, поперчила — і на кілька годин можна йти гуляти. Тушкувала рагу, розігрівала заморожені налисники.
Мультиварка — це каструля, яку вставляють у пластмасовий корпус із нагрівальним елементом. Накривають кришкою і задають час і режим готування.
— Головні режими: випічка, тушкування, варка на пару. Також печуть коржі для тортів. У режимі "гречка" варю всі каші. Виходять крупинка до крупинки. Бачила в подруг режими "спагеті", "плов", "молочна каша", "суп". Заміняю їх тушкуванням і варкою на пару. Як це робити — є багато рецептів в інтернеті. Бульйони варю в режимі тушкування. Виходять прозорі й ароматні. Запах не вивітрюється. Для тушонки закладають м'ясо чи птицю на 4 години. У знайомих, хто має мультиварку, каструлі й сковорідки поприпадали пилом.
Завдяки антипригарному покриттю каструлю легко мити. Мультиварка працює без шуму. Споживає вдвічі менше електроенергії, ніж електроплита. Коштує від 450 грн.
Коментарі
1