Дизайнер Тетяна Антонець переробляла двокімнатку парі з Рівного.
— Будинок старий, ще за Польщі зведений. На підлозі старовинний дубовий паркет. У вітальні стоїть висока піч-притула. Ми її зробили родзинкою інтер'єру, — розповідає 25-річна Тетяна Антонець.
Вона оформила квартиру у стилі лофт, індустріального дизайну.
— На грубці були старовинні коричневі кахлі з орнаментом. Місцями повідпадали. Господарі заклали дірки стандартною радянською білою плиткою. Ми її збили. Додали темно-сині та жовтогарячі кахлі.
Двері між кухнею та вітальнею вийняли, залишили відкритий прохід. Дизайнерка додала ще кілька потертостей на паркеті, потерла наждаком, щоб "зістарити". Покрила кількома шарами темного лаку.
— Виявилося, цегла там яскраво-червона, дуже гарна. Ми її покрили прозорим лаком, щоб зберегти колір. На цю стіну причепили плаский телевізор із стереосистемою. Вийшов справжній лофт-ефект — надсучасна техніка на старовинній стіні. В лофт-дизайні поєднують деталі різних епох. Наприклад, комп'ютер ставлять поряд із радіолою 1930-х років.
Шпалери зняли. Одну стіну у вітальні обдерли до цегли. Дві пофарбували білим, іншу — в світло-коричневий. Замість люстр причепили дві потужні лампи. Звисають на дроті.
— Зазвичай меблі для лофту оббивають однотонною тканиною або шкірою з ефектом потертості. На таке господарі вже не мали грошей. Ми купили сірий диван, накидали на нього подушок. На бабусині стільці накинули строкаті килимки з ганчір'я.
Коментарі