неділя, 25 червня 2006 15:08

Шорти-бермуди носять тільки з високим каблуком

Автор: фото: reuters/Daniele La Monaca
  Укорочені шорти пропонує італійська марка ”Біблос”
Укорочені шорти пропонує італійська марка ”Біблос”

Майже кожна європейська колекція літнього одягу має два-три фасони шортів-бермудів. "Шанель" пропонує вдягати класичні вузькі моделі до колін — чорні штанці під діловий жакет. Або чорні мереживні під шовковий топ на вечірку. Дім моди "Москіно" ставить на чорно-білу гаму та практичні манжети, щоб можна було змінювати довжину. Бермуди стали невід"ємною частиною гардеробу, як і брюки.

— До бермудів трохи вище за коліно підійдуть приталений жакет або літня сорочка, — каже продавець-консультант столичного магазину "Стиль і мода" на площі Слави Ольга Козицька, 28 років. — Але не треба забувати, що до коротких шортів мають додаватися довжеле-е-езні ноги, — дуже серйозно продовжує Ольга. — Тому краще підбирати подовжені бермуди зі стрілками.

У цьому магазині можна приміряти стримані чорні, коричневі, темно-кавові чи темно-зелені шорти. Пані Ольга хвалиться сучасними нотками цього одягу. Окрім популярної зараз посадки на стегнах, тут можна купити ділові та справді стильні шорти з класичною високою талією і прорізними кишенями. Ольга каже, поки що такі фасони не дуже користуються попитом, але впевнена, що їхній час не за горами. Польські, італійські бермуди продаються за 200–350 грн. Турецькі, більш синтетичні, стрейчеві, із дуже низькою талією, користуються попитом у молоді. Коштують 150–180 грн.

Пошити бермуди на замовлення в студії "Сереброва" обійдеться від 450 грн. Художник-дизайнер і власниця салону Альона Сереброва каже, що бермуди як діловий одяг у Європі дуже популярні. Прямі, вузькі бермуди-дудочки вона називає модним і зручним фасоном. Каже, що з кольорів найпопулярніші сірі, сині, блакитні та чорні.

— Українські ділові жінки і хотіли б вдягти ці штанці, — продовжує дизайнерка. — Але керівники компаній мають упередження до таких фасонів. Хоча це дуже гарно і елегантно — жінка тільки трохи оголює ногу. Та скільки я не пропонувала ділові варіанти, — каже Сереброва, —  зі стрілкою під приталений витриманий жакет, відповідь одна: "начальство не дозволить".

До коротких шортів мають додаватися довжеле-е-езні ноги

А молода київська модельєрка Ксенія Марченко, 22 роки, впевнена, що в цьому році бермуди просто увірвалися в Україну. Вони стають популярними, бо узяли за основу брюки, які завжди були в гардеробі жінки.

— Дизайнери граються з довжиною — вище, нижче коліна, — пояснює вона. — Експериментують із верхом або низом. Наприклад, кокетлива занижена талія, широкі паски, накладні та врізні кишені. Або пришивають манжети.

— Це річ, яку можна вдягти з будь-якого приводу — на роботу, зустріч, прогулянку, відпочинок, — упевнена Ксенія. — Це модно у всьому світі. Такий одяг став повсякденним, хоча й не офіційним.

Найкращі бермуди — з натуральних тканин — льону й бавовни. "Ефектні" шовк і атлас Марченко не рекомендує. Каже, краще вибрати добротний габардин, аніж блискучу тканину зі стразами.

Хоча столичний торговий центр "Інтервал Плаза" на Либідській тільки й устигає продавати шорти та бермуди з ефектом проблиску — приглушено-персикові, кавові, гірчичні. Пропонують розширені донизу, прямі зі стрілками, облягаючі, "ліхтарики", з манжетами та прорізними кишенями. Такі кишені, за словами продавців, дуже зручні. Вони кажуть, що на західних показах тримати руки в кишенях — своєрідна міні-тенденція. Найпростіші моделі з білого, чорного льону віддають за 140–160 грн.

Оригінальні джинсові бермуди можна приміряти й на другому поверсі "Квадрату", що на Лук"янівці. Темно-сині, блакитні, чорні, потерті, а також "варьонки" продають від 150 грн.

Єдине правило, якого дотримуються світові журнали і творці моди, — носити бермуди тільки з високим каблуком. Бо з пласкою підошвою вони не "прочитаються", загубляться в ансамблі одягу.

Прибалтійський трикотаж "набрався" східного колориту

У білизняному магазинчику "Трикотаж з Прибалтики" біля метро Нивки — розпродаж. Модний одяг у східному стилі продають за 120–150 грн, піджаки зі шкірозамінника коштують 120 грн, а м"якесенькі піжами віддають за 40.
Етнічний стиль Китаю та Японії нині в моді. Його взяли "в оборот" італійський дім моди "Гуччі" і марка "Міу Міу", французькі  доми "Ланвін" та "Діор", російський модельєр Валентин Юдашкін. 
У невеличкому магазині біля Нивок найвіддаленіші кронштейни щільно завішані квітчастими сукнями по фігурі з атласу з віскозою. Облягаючі моделі вирізняються коміром-стійкою й асиметричною застібкою навскіс під горло.
Поряд речі з новими цінниками: замість 190 грн написано 120. Це модні жакети на крупних ґудзиках, прикрашені вишивкою й стразами на кишенях та по боках. До них є кофтинки від 35 грн: рожево-білі блузи на блискавці з передом із сітки, стрейчеві, бавовняні блузки з аплікацією, трикотажні кофтинки з коротеньким рукавом.
А в білизняному відділі можна придбати класну піжаму за 40 грн. Дуже приємні на дотик сорочки і штанці мають сучасний вигляд.

Зараз ви читаєте новину «Шорти-бермуди носять тільки з високим каблуком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути