Помаранчевий одяг був надзвичайно популярним наприкінці 2004-го. Хоч яскраві відтінки (рожеві, салатові, жовтогарячі) носили ще до помаранчевої революції. Столична дизайнерка Людмила Кисленко, 47 років, каже, що колір входить у моду в середньому дев"ять років. Над цим працює багато дизайнерів і не тільки в одязі.
У вересні 2004-го ми з дівчатами з університету втекли із занять, щоб купити осінні куртки. На речовому ринку за Південним вокзалом я купила помаранчеву — нижче коліна, на синтепоні, за 80 грн. "Із торішньої колекції лишилося трохи", сказала тоді продавщиця. А через два тижні у Харкові побачила об"ємну вовняну шапку яскраво-помаранчевого кольору. То, здається, був секонд-хенд. Я не втрималася й купила. Помаранчеві рукавички і шалик отримала вже в листопаді біля Хрещатицького наметового містечка від незнайомої бабусі.
— Дизайнери не робили ставки на жовтогарячий. Мода пішла від подій. А для нас це бізнес. Хто швидше пошив — того й розкупили, — каже 28-річна дизайнерка зі Львова Олена Даць.
36-річна киянка Анастасія Сироткіна під час революції купила жовтогарячі вельвети за 70 грн у "Шаленій моді" на Хрещатику. Учасникам революції на Майдані магазин давав 30-відсоткову знижку на помаранчевий одяг. Анастасія забрала останні штани свого розміру. Зараз вже їх не носить — віддала сестрі в село.
У вітринах цьогорічного Хрещатика помаранчевих речей практично не залишилося. Сьогодні модний чорно-сірий та червоний. Виняток — кофтина на чоловічому манекені магазину "Відіван" та помаранчеві штани в блакитну клітинку в "Терранові".
Коментарі