Ексклюзиви
Четвер, 02 грудня 2021 06:00

Ліпнину на стелі зміцнюють дротом

— За кілька годин я з убогої ­стелі зробив картинку, — говорить 57‑річний Максим Букатчук із села Перегонівка Голованівського району Кіровоградської області. — Купив силіконові форми і в них вилив гіпсові фігури. Отримав ліпнину.

Розвів гіпс у воді. Залишив на 10 хв., перемішав і заповнив форми.

— З гіпсовими виробами складно працювати. Тому можна купити готові елементи з поліуретану. Вони легкі, погано плавляться. Їх безпечно вішати біля люстри.

Ліпнина краще зберігатиметься, якщо її проармувати. Треба налити половину гіпсового розчину в форми. Покласти алюмінієвий і мідний дріт, долити до верху. Розмішати розчин, щоб не було бульбашок повітря в ньому. Краї форми з одного боку підняти й різко опустити. Так само зробити з іншого. Це допоможе уникнути пус­тот. За годину вироби вийняти і залишити на два дні сохнути. Тоді ліпнину кріплять монтажним клеєм на шпакльовану стелю. Можна прикрутити саморізами, стики змастити шпаклівкою.

Зараз ви читаєте новину «Ліпнину на стелі зміцнюють дротом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі