Ексклюзиви
Вівторок, 30 жовтня 2007 14:03

Для друку фотографій краще купувати принтер "Епсон"

Київський пенсіонер Мирослав Горбатюк, 67 років, купив принтер для домашнього комп"ютера. Шукав такий, на якому можна роздрукувати і папери, і фотографії.

— Беру участь у громадських справах, — каже Горбатюк.— Маю справу з різними документами. А тут ще й дочка Христина купила цифровий фотоапарат. Друкувати фото у фірмах дорожче, ніж у домашніх умовах.

По принтер Горбатюки поїхали на Петрівку. Там є великі крамниці. Подруга порадила Христині придбати принтер у "Сity.com". Вона там купувала фотоапарат.

— Вибір моделі залежить від призначення, — пояснює Горбатюкам заввідділу гіпермаркету "City.com" Олександр Плотников, 24 роки. — Якщо принтер потрібен лише для друку фото, треба брати прилад не менш як на шість кольорів. Тоді він зможе повніше передати всі відтінки зображення.

Якщо збираються друкувати і фото, і документи, краще брати модель із окремими картриджами на кожен колір, радить продавець. Коли закінчиться чорнило одного кольору, можна користуватися іншими.

— Для дому найкраще підходять американські принтери "Х"юлетт Паккард" і японські "Епсон", — вважає Плотников. — "Епсон" частіше купують для друку фотографій. Їхні чорнила добре передають кольори й відтінки.

Універсальні картріджі підходять до принтерів різних виробників

Вразливе місце "Епсонів" — друкарська головка, яка подає колір на папір. Якщо принтером довго не користуватися, чорнило в ній може засохнути. Головку замінити неможливо, тому принтер доведеться викидати. Власникам принтерів цієї марки радять хоча б раз на два тижні друкувати на ньому щось. У друкарській головці "Х"юлетт Паккарда" є засіб від пересихання чорнила. Постійно прокачувати його нема потреби. Для дому Горбатюкам порадили багатофункціональну модель PSC 3183. Крім струминного принтера, в ньому є сканер і копіювальна машина.

— Багатофункціональник був трохи дорожчим за принтер, — згадує Мирослав Пилипович. — Коштував близько 700 гривень. Зате мав високу швидкість друку — до 22 сторінок на хвилину, а картриджі можна міняти кожен окремо.

За рік Горбатюки двічі міняли картридж із чорним чорнилом. Кольорових поки що вистачає.

Уже почали випускати кольорові принтери з двома чорними картриджами. Такі має новий універсальний принтер "Епсон Стилос C110". Ще є прилади з пурпуровим, жовтим і блакитним кольорами. За хвилину друкують 37 сторінок чорно-білого тексту або 20 кольорових. Змінний набір до нового "Епсона" в гіпермаркеті "Сity.com" продають за 202 грн.

— Якщо потрібен недорогий принтер для дому, краще брати "Х"юлетт Паккард", — радить продавець магазину "Діавест-Комп"ютерний світ" Григорій Луценко, 18 років. — Ціна нового багатофункціонального пристрою така сама, як на "Епсон". Але змінний набір картриджів для нього на 100 гривень дешевший за "епсонівський".

Замість оригінальних картриджів можна купити й універсальні, які підходять до принтерів різних виробників. Але брати їх не радять. Мовляв, у виробництві не завжди дотримуються технології. Це може вплинути на якість передачі кольорів на фото. Самі знімки швидко вицвітають.Скільки коштує домашній принтер


 Модель Кількість
кольорів 
Швидкість друку,
аркушів
 за хв. (чорно-білих/ кольорових) 
Додаткові
функції
Ціна,
грн
Мережа 
 Х"юлетт Паккард Дескджет F2180  6  7/14  сканер, копір  542  Діавест-комп"ютерний світ
 Х"юлетт Паккард С3183  4  7/5  сканер, копір  574  City.com
 Епсон С110  4  25/11  сканер, копір, два чорні картриджі  579  City.com
 Х"юлетт Паккард PSC 5183  6  32/31  сканер, копір, рідкокристалічний дисплей  1169  City.com

Зараз ви читаєте новину «Для друку фотографій краще купувати принтер "Епсон"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3888
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути