Ексклюзиви
Вівторок, 11 жовтня 2011 16:17
Ольга Гембік
Ольга Гембік
Ольга Гембік

Усе склеїться

Осінь на острові Хортиця у Запоріжжі пахне узваром. Це на асфальтованих доріжках під сонцем запеклися розчавлені грушки-дички. На нудистському пляжі гріють боки двоє чоловіків. Лежать, закутані у простирадла, бо ж уже початок жовтня.

Опале листя тут яскравіше, ніж у місті. На ньому ніде сховатися сполоханому фазанові. Він, зачувши звук авто, щодуху лопотить у хащі, зникає за кущами малини.

Автомобіль зупиняється біля ресторану "Козацьке подвір'я". Виходять товстенький чоловічок у піджаку і джинсова блондиниста молодиця з яскраво напомадженими губами, з фігурою, як у стиглої груші. Сідають в альтанці над схилом.

Смешной ты, Ваня!

Чоловічок кружляє джмелем біля дами, підливає вина у склянку й докладає закусок у таріль. Вітер ганяє його краватку, і вона щоразу хльоскає по розчервонілому обличчю, здмухує залишки волосся з лисини. А він примудряється ще й шепотіти щось супутниці на вухо. Певне, щось дотепне, бо жіночка раз у раз заходиться пронизливим сміхом. Офіціантки не підходять і не турбують, спостерігають здаля.

— Я самий що ні на єсть настоящий козак, — розпинається чоловічок. — Он і вуса, і горбинка на носі.

— Смешной ты, Ваня! — регоче дама.

Іванове залицяння перериває телефонний рингтон. Він серйознішає і звітує:

— Я на об'єкті, веду переговори з казахами. Дуже сложний клієнт нам попався.

Жінка тихенько пирскає.

Іван кладе трубку й втирає піт із чола картатим носовичком. Жіночка годує його з рук сиром на шпажці. Сирні крихти застряють в Іванових вусах.

Він раптом не стримується і смачно прикладається п'ятірнею нижче джинсової спини. Від того ляпаса Хортицею пішла луна. Жіночка пронизливо верескнула, але руки не прийняла. Іван пожвавився і заходився виголошувати тост, знову підливати й підкладати.

З наступним дзвінком упевнено звітував начальству:

— Ще мушу затриматися. Гарантія, все з тими казахами склеїться. Куди вони дінуться!

Зараз ви читаєте новину «Усе склеїться». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

21

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода