Вівторок, 20 червня 2017 11:23

Повідомили, в яких класах скасують оцінки

Повідомили, в яких класах скасують оцінки
Міністерство освіти і науки підготувало проект "Концепція початкової освіти". Фото: tabere365.ro

У 1-3 класах скасують оцінки. Міністерство освіти і науки підготувало проект "Концепція початкової освіти".

Зараз проект перебуває на стадії обговорення у школах. До вересня його планують внести на розгляд Верховної Ради. Якщо його ухвалять, оцінки скасують з 2018-го. Про це повідомляють у міністерстві.

"Зараз Україна має великі проблеми саме з ідеологією оцінювання – воно каральне. У новій українській школі створять стимулювальну систему, де досягнення підкреслюватимуть на рівні з помилками. Ми маємо оцінювати дітей на основі компетентних завдань. Бо наша профільна школа зараз орієнтована саме на складання оцінювання. Без переорієнтації завдань від чинної моделі ми відійти не зможемо", – розповідає міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали 8 недоліків системи освіти

Учням початкової школи пропонують повідомляти про їхні старання: "молодець", "добре" чи "чудово". А в 4-му класі оцінки у щоденнику виражатимуть словами: "відмінно" (В), "добре" (Д), "задовільно" (З), "потребує покращення" (П).

З першого вересня минулого року навчальний процес у початкових класах зазнав змін. У початкових класах не перевіряють читання на швидкість та не вчать напам'ять таблицю множення. Крім того, вчителі не використовують червону ручку. Учні пишуть у зошитах олівцем.

Зараз ви читаєте новину «Повідомили, в яких класах скасують оцінки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 123
Голосування Яка найбільша проблема Києва?
  • Затори
  • Хаотична забудова
  • Нищення історичних місць
  • Незаконна торгівля, МАФи
  • Громадський транспорт
  • Мало шкіл та дитсадків
  • Сміття
Переглянути
Погода