Ексклюзиви
Вівторок, 11 жовтня 2016 17:33

Міносвіти змінило умови вступної кампанії

Міносвіти змінило умови вступної кампанії
osvita.ua

Наступного року вступникам скоротять вибір спеціальностей при вступі. Можна буде подати документи на 3 спеціальності.

Раніше можна було спробувати вступити на 5 різних спеціальностей. За словами директора департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова, уперше за останні роки відбулося широке обговорення умов прийому до вищих навчальних закладів, пише портал Освіта.ua.

Олег Шаров розповів, що 2017-го вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Для вступу в університети обов'язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО - обиратиме університет. Одним з них може бути математика, або історія України, або біологія, третій сертифікат - з інших предметів, які визначить вуз. Вступник подаватиме 7 заяв до навчальних закладів на 3 спеціальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступна кампанія 2016 мала деякі минулорічні проблеми

2017 року вступники із Криму та Донбасу матимуть окремі квоти. Також особливості вступу передбачені для пільгових категорій - інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18:00 25 липня. 2017-го прийом заяв до вищих навчальних закладів на основі ЗНО відбуватиметься до 18:00 26 липня. Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть із 17 до 26 липня, а іспити - з 21 до 26 липня. Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – до 18 серпня. Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії вступників будуть зараховані до 28 серпня.

Нагадаємо, 258 абітурієнтів склали один з іспитів на 200 балів. З усіх іспитів по 200 балів не набрав ніхто. Серед людей, що склали один іспит на максимальний бал, отримали за решту екзаменів також високі бали — від 195. Семеро вступників склали 2 іспити на максимальний бал.

Зараз ви читаєте новину «Міносвіти змінило умови вступної кампанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3290
Голосування Якою має бути стипендія в університетах?
  • 830 грн, як зараз
  • як прожитковий мінімум 1228 грн
  • студентам не потрібна стипендія
  • лишити тільки для пільговиків
  • платити тільки відмінникам
Переглянути
Погода