Поганий настрій позитивно впливає на продуктивність і допомагає управляти власним часом.
Професор психології університету Ватерлоо, що у Канаді, Тарой Маколі та кандидат наук Мартін Габелія провели експеримент. Вони досліджували, як 95 чоловіків справляються з щоденними завданнями і стресом залежно від свого настрою, пише "Новое время".
Дослідники вивчали емоційні реакції, які пов'язані з настроєм. Чутливість, інтенсивність і тривалість емоційних реакцій впливають на вміння людини виконувати завдання - так зване "ефективне функціонування".
Чоловіків поділили на дві групи з огляду на їхню емоційну реактивність: високу і низьку. Високореактивні люди (екстраверти) мають швидкі, тривалі та інтенсивні емоційні реакції. Люди з низькою реактивністю (інтроверти) - більш розслаблені.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психолог розповів, як правильно налаштуватися на робочий тиждень
Під час експерименту екстраверти краще виконували завдання, коли перебували у поганому настрої. Натомість інтроверти призупиняли діяльність, коли мали поганий настрій.
"Наші результати показують, що є люди, у яких поганий настрій дійсно може покращувати навички, які важливі для повсякденного життя", - сказала Маколі.
За музичними вподобаннями людини можна визначити її тип особистості. Особи невротичного типу люблять важкі жанри музики - від класичного року до електронної музики. Люди з ліберальними політичними поглядами слухають блюз, класику і джаз.
Коментарі