Дві тисячі гривень чайових отримує кур'єр у столичній службі експрес-доставки. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів киянин Сергій Головченко, який на вантажівці розвозить подарунки, їжу, техніку, документи і ліки.
"Разом з чайовими я заробляю 5 тисяч гривень у місяць, - говорить Сергій. - Гроші за пальне фірма компенсовує. Доставкою займаюся четвертий рік. До цього був водієм на маршруті Боярка – Київ".
За словами кур'єра, кияни часто замовляють продукти додому.
"До 5 найменувань товарів привеземо за 50 гривень, до 15 – за 70, - розповідає Сергій. - Якщо більше 25 товарів – послуга обійдеться 100 гривен. Їжу з ресторанів доставляємо рідко. У більшості закладів є своя служба доставки. На вихідних часто замовляють їжу із фаст-фудів Макдональдз і МакФоксі".
Доставку готової їжі робить за півгодини.
"Щоб не схолола, зберігаємо у термопосуді, - каже Головченко. - Вдень за доставку беремо 60 гривень, а вночі всього 50. Бо машин на дорогах мало. У пробці не прийдеться стояти і бензину менше спалю. Цікаві замовлення уночі іноді роблять вагітні жінки. Двічі для вагітної з Оболоні возили серед ночі полуниці і сливи".
У службі доставки можна замовити квитки в театр чи на потяг.
"За замовлення беремо 10 гривень з білета і 30 за доставку усіх разом, - розповідає кур'єр. - За доставку алкоголю беремо 80 гривень. Можна замовити хоч кілька ящиків. Його доставляємо якомога швидше. У вересні везли півящика горілки на весілля, бо спиртне невчасно закінчилося. А в ресторані на кожній пляшці націнка 70 %".
Ліки привозять лише ті, які продають без рецептів.
"Звертаються літні кияни, які не можуть вийти з квартири. Найбільше замовлень на ліки уночі, якщо під домом нема цілодобової аптеки, а в дитини температура, - каже Сергій. – Багато замовлень мали до Дня Валентина. Тепер урожайними будуть 7-8 березня. З документів передають паспорт і права. Минулого тижня чоловік на роботу поїхав без прав. Добре, що ДАІ не спинила. А дружина вдома з дитиною. За 40 гривень права доставили йому протягом двох годин".
Коментарі