Вівторок, 13 березня 2007 19:44

Уряд відреагував 5-ма млн грн на надзвичайну ситуацію в Лаврі

Кабінет Міністрів виділив Міністерству будівництва 4,715 млн гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на території Києво-Печерської лаври. Про це сказано в розпорядженні Кабміну N94-р від 13 березня.

За розпорядженням, Міністерство фінансів здійснить необхідні витрати за рахунок резервного фонду державного бюджету.

Мінбудівництва в тижневий строк затвердить список першочергових заходів і подасть до 30 листопада 2007 року Міністерству економіки, Мінфіну й Державному казначейству звіт про використання коштів.

25 жовтня 2006 року Кабінет Міністрів виділив Міністерству будівництва, архітектури й житлово-комунального господарства 1,1 млн гривень для ліквідації наслідків обвалу в Ближніх печерах Києво-Печерської лаври.

Київська міська державна адміністрація вирішила в 2006 році організувати протиаварійні заходи в Ближніх печерах Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

У травні 2005 у Ближніх печерах на глибині близько 6 метрів відбувся обвал ґрунту об"ємом 10-15 кубометрів.

Києво-Печерська лавра входить до переліку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.На території Лаври розміщені 122 пам"ятники архітектури.

Територія Лаври розділена на дві частини - Верхню й Нижню.

Верхня Лавра - Національний історико-культурний заповідник у підпорядкуванні Міністерства культури, у Нижній Лаврі перебуває чоловічий монастир Української православної церкви (Московський патріархат), передають Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Уряд відреагував 5-ма млн грн на надзвичайну ситуацію в Лаврі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі