Ексклюзиви
вівторок, 23 липня 2024 15:20

Минулого місяця в Україні зросли гуртові ціни

У червні 2024 гуртові ціни виробників промислової продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 26,7%.

Ціни у межах України зросли на 30,5%, за межі України - на 4,3%, передає Держстат.

У галузі виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів ціни зросли на 10,6%. У межах України - на 9,6%, за межі - на 11,7%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні дорожчає пальне

Найбільше зросли ціни на виробництво м'яса - на 15,6% (всередині України - на 15,5%) та виробництво молочних продуктів - на 13,7%, у тому числі всередині України - на 12,9%.

Автор: Держстат
  Минулого місяця зросли гуртові ціни
Минулого місяця зросли гуртові ціни

Курс долара на міжбанку за березень зріс приблизно на 80 коп. з 38,2 до 39 грн. Офіційний курс НБУ піднявся на 2,7% із 38,2 грн/долар на 29 лютого до 39,22 грн/долар на 29 березня. Упродовж місяця курс неодноразово оновлював рекорди. Історичний максимум було зафіксовано 27 березня - 39,34 грн/долар. Готівковий курс зріс на 80 коп. до 39,4 грн/долар.

Упродовж 2024 року курс долара до гривні коливатиметься відповідно до ринкових умов та сезонності. Національний банк України має забезпечити курсову стійкість та привабливість гривні, сказав голова НБУ Андрій Пишний.

Зараз ви читаєте новину «Минулого місяця в Україні зросли гуртові ціни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути