Ексклюзиви
Понеділок, 19 січня 2015 15:38

Міносвіти передумало переводити вчительські зарплати в держбанки

Міносвіти передумало переводити вчительські зарплати в держбанки

Міністерство освіти України офіційно підтвердило відмову від впровадження в школах і ВУЗах обов'язкової виплати заробітної плати через рахунки в державних банках. Про це йдеться у листі Міносвіти, підписаним заступником міністра Олексієм Дніпровим. Як йдеться в документі, виплата заробітної плати співробітникам сфери освіти може проводиться виключно згідно з порядком, затвердженим постановою Кабнета міністрів України №318.

Постанова № 318 встановлює, що виплата заробітної плати співробітникам державних і бюджетних підприємств і організацій, якими є установи сфери освіти, повинна проводитися з обов'язкового письмовою згодою працівника лише через уповноважені урядом установи банків, які визначаються на відкритому конкурсі. На сьогодні, згідно з даними Міністерства Фінансів, по результам проведених конкурсів, право на обслуговування зарплатних рахунків і карт мають 72 українських банки, і кожна бюджетна організація має право самостійного вибору банку для виплати заробітної плати співробітникам.

Нагадаємо, у вересні минулого року протокольними рішеннями № 74 від 08.09.2014 р та № 76 від 11.09.2014 р Кабінет міністрів доручив керівникам державних органів і бюджетних організацій забезпечити перехід на обслуговування зарплатних проектів співробітників в виключно державні банки. Генеральна прокуратура України та Антимонопольний комітет офіційно визнали, що дані протокольні рішення Кабміну не відповідають чинному законодавству України, і, відповідно, не є обов'язковими для виконання на місцях.

Зараз ви читаєте новину «Міносвіти передумало переводити вчительські зарплати в держбанки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі