Окружна виборча комісія у Красному Лучі (Луганська область) звільнена від озброєних людей.
Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
"У Красному Лучі Луганської області збройні ополченці покинули раніше захоплений будинок окружної виборчої комісії", - наголосив Черненко.
Слід зазначити, що сьогодні вранці в цьому місті козаки захопили будівлю окружної комісії № 109.
Раніше вони зажадали зупинити виборчий процес у регіоні.
"На засідання ОВК № 109 (Красний Луч) прийшли козаки і в ультимативній формі зажадали зупинити підготовку до виборів. Сказали, що поки що вони без зброї, але якщо до понеділка комісія не зупинить виборчий процес, то в понеділок прийдуть зі зброєю. Голову комісії забрали для профілактичної бесіди. Комісія має намір продовжувати роботу. Ось де справжні герої", - написав на своїй сторінці в Facebook голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
Нагадаємо також, що вчора в Антрациті сепаратисти захопили окружну виборчу комісію № 111.




















Коментарі