понеділок, 09 квітня 2018 00:16

"Стоїть черга 50 чоловік, усі дивляться квартиру" - українець розповів про переїзд у Францію

"Стоїть черга  50 чоловік, усі дивляться квартиру" - українець розповів про переїзд у Францію
Андрій Король три роки мешкає з родиною у Франції. Фото: zagranitsa.com

У Франції діє програма Blue Card для висококваліфікованих фахівців, цей тип візи дозволяє працювати по всій Європі. А також дає право працювати дружині чи чоловікові.

Про це розповідає Андрій Король, який три роки мешкає у Франції. Працює програмістом в компанії Criteo, повідомляє zagranitsa.

"У 2015 році мінімальний поріг зарплати для отримання цієї візи був 53 000 євро, що за французькими мірками висока зарплата, - каже Андрій Король, - Згідно контрактом, компанія також надала мені тимчасове житло на три місяці. У цій квартирі можна жити і довше, але не більше півроку".

Щоб зняти квартиру у Франції, потрібно надали довідку про постійну роботу і дохід.

"В процесі перегляду, пошуку та підбору квартир ми потрапили одного разу на груповий перегляд. Стоїть черга з 50-ти чоловік, усі дивляться квартиру. Чим ближче до Парижу, тим швидше квартири розлітаються. Кандидати подають свої пакети документів, і господар обирає того, кому він здасть".

За словами українця, французи практично ніколи не лають дітей. А в транспорті нікому не прийнято поступатися місцем.

"Сніданок — це кава з круасаном або апельсиновий сік. Обід рівно в 12, що б не сталося. Всі французи розбираються в їжі і вині. Типові розмови під час обіду — про їжу, погоду і фільми в кінотеатрах. Люди не сахаються від бомжів, розмовляють з ними, вітаються. У Парижі багато курять на вулиці, можливо, навіть більше, ніж у Києві".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовна їжа, гральні автомати та футбольне поле на даху: українка показала штаб-квартиру Фейсбуку

"Якщо бачите людину в шапці — швидше за все, це турист. Якщо в шапці і пуховику — турист з СССР. Коли я приїжджав на співбесіду в лютому, дівчата по мокрому снігу ходили в босоніжках. Дуже багато людей в окулярах — мені це пояснили більш чутливою діагностикою і тим, що страховка покриває окуляри".

Якщо їхати у Китай, на квиток та на перший місяць поживання потрібно мати близько $1 тис. Про це у своєму блозі пише Максим Загоруйко, який сім місяців навчається у китайському місті Ухан. Він також розповів, скільки коштів витрачає за місяць проживання у країні.

Зараз ви читаєте новину «"Стоїть черга 50 чоловік, усі дивляться квартиру" - українець розповів про переїзд у Францію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути