Якщо їхати у Китай, на квиток та на перший місяць поживання потрібно мати близько $1 тис.
Про це у своєму блозі пише Максим Загоруйко, який сім місяців навчається у китайському місті Ухан.
"Ще близько 500 доларів варто взяти на непередбачені витрати. У моєму випадку це покупка двох квитків через отруєння. Знаю дівчину, яка пропустила рейс і купувала квиток на інший. Ще один знайомий розбився на велосипеді, довелося витратитися в лікарні. Страховка повертає гроші вже після лікування, та й то за певних умов", - розповідає Максим Загоруйко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовна їжа, гральні автомати та футбольне поле на даху: українка показала штаб-квартиру Фейсбуку
На початку місяця у хлопця було $580, під кінець залишилося $45.
"Із витраченої суми потрібно відняти близько 195 доларів, які пішли на одноразові витрати. Це вид на проживання, застава за гуртожиток, медогляд, підручники та перший день в готелі. Виходить, що витратив на життя близько 330 - 345 доларів. У перший час грошей витрачається завжди більше. Варто розібратися, що до чого. Але навіть у такому режимі стипендії на життя вистачить і навіть трохи залишиться. Знайомі казали, що багато-хто живе на 150 - 200 доларів в місяць, але це в режимі економії. Варто також враховувати, що це Ухань, а не Шанхай, Пекін, Гуанчжоу і т. д. Там суми можуть відрізнятися".
Серед китаянок поширена мода на природність. Дівчата не хочуть видаляти волосся зі свого тіла. Ноги та пахви голять лише ті, хто навчався за кордоном та намагається дотримуватися загальних канонів моди.
Коментарі