пʼятниця, 13 квітня 2012 12:01

В Лос-Анджелесі преміювали "золотих богів" хард-року
19

Еліс Купер та Білі Гібонс
Фото: Фото: Reuters
Слеш та Еліс Купер
Ді Снайдер та Ендрю Бірсек
Слеш

11 квітня в Лос-Анджелесі нагородили "найстрахітливіших і найгуркітливіших" музикантів рок-сцени. В клубі Nokia відбулося вручення премій у сфері "важкого металу" та хард-року.

Церемонія, що носить претензійну назву Revolver Golden Gods, проходила вчетверте поспіль. Втім транслювалася в мережі вперше.

Серед гостей та учасників церемонії нагордження відзначилися такі легендарні музиканти як Еліс Купер, Слеш (Guns'n'Roses), KISS, Foo Fighters та Мерилін Менсон. Менсону підігрував на гітарі відомий голівудський бунтівник та товариш музиканта, Джонні Депп.

На премії вручили нагороди найкращим музикантам: зокрема, найвіртуознішим гітаристом визнали Слеша, найкращою вокалісткою була визнана солістка гурту EVANESCENCE Емі Лі, а "золотим богом" цьогорічної премії став Джим Саймонс - бас-гітарист та вокаліст гурту KISS.

Зараз ви читаєте новину «В Лос-Анджелесі преміювали "золотих богів" хард-року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі