У київській галереї "Ізоляція" відкрилася виставка київського художника Антона Логова "Угу". На холстах, елементах одягу й побуту - митець зобразив слова і фрази, які найчастіше вживає сам і його знайомі. Їх пишуть у листах, СМС і постах у соцмережех. Зустрічають у книжках і пресі.
"Інтерес до слів у мене від діда. Він був викладачем російської мови й літератури в Одесі, - каже Антон Логов. - Як художник, хотів показати, як виглядає лінгвістичний простір, в якому існує сучасна людина. Яке місце у ньому займають слова, котрими говоримо про проблеми й турботи, висловлюємо захоплення. У мене - вони мають форму. Часто використовую чорно-білий шрифт. У країні - війна, економічні проблеми, отже кольори передають цей мінорний настрій. Ідея виникла, коли записував, що говорю найчастіше. Створив щоденник. Потім слухав на вулицях, що говорять перехожі. Сполучував у експозиції абсолютно не сполучувані, на перші погляд, слова. Цим хотів підкреслити, що в житті поряд опиняються зовсім різні й незрозумілі речі".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чиновники засіли в соцреалізмі: розказали про створення музею сучасного мистецтва
Виставка ділиться на дві частини. Окрім головної експозиції на четвертому поверсі галереї, є ще об'єкти при вході в "Ізоляцію". У дворі Антон Логов намалював графіті на стінах старого радянського магазину і повісив чорний транспорант зі словом "Поїхали".
"Чорний колів символізує драматизм часу. А слово "поїхали" - про те, що українці активно залишають свою країну. Також стосується й самої "Ізоляції" - яка через несприятливі обставини переїхала з Донецька до Києва", - каже автор.
Виставка триватиме до 18 жовтня.
До 29 жовтня у столичному "Мистецькому Арсеналі" триває "Фестиваль молодих українських художників", тема – "Сьогодні, яке так і не настало". У конкурсі беруть участь 67 робіт.
Коментарі