середа, 15 квітня 2015 06:40

Воїнів Небесної сотні намалювали на стінах храму

Автор: ФОТО: Ярослав Тимчишин
 

Воїнів Небесної сотні намалювали на стінах храму Матері Божої Неустанної Помочі у Львові на Погулянці. Вони прямують до Бога, з німбами над головами. Тримають щити, автомати, факели. Дехто покалічений, без ноги. Також у цій церкві зобразили російського президента Володимира Путіна й російського патріарха Кирила. Вони йдуть на Суд Божий. Малювали п'ятеро студенток-іконописців Львівської академії мистецтв. Це була їхня дипломна робота. Працювали 3,5 місяця.

— Дівчата прийшли з готовим проектом. Він нам сподобався, — говорить отець Олег Федоренко, 39 років. — У цьому немає нічого дивного. Страшний суд, грішників, позитивних і негативних героїв завжди зображали в церквах. На західній стіні храму ще в козацькі часи малювали ворогів. І сьогодні ми з цікавістю розглядаємо такі розписи на стінах старовинних храмів. Так само через століття люди вивчатимуть ці зображення, — додав отець. Парафія церкви має менше сотні прихожан. Риштування встигли зняти до Страсного тижня.

Зараз ви читаєте новину «Воїнів Небесної сотні намалювали на стінах храму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути