Ексклюзиви
Вівторок, 19 серпня 2008 16:23

Володимир Кличко перевтілився у футболіста

Володимир Кличко перевтілився у футболіста

Український боксер 32-річний Володимир Кличко зіграв футболіста в ліричній німецькій комедії "Красунчик".

— Із Кличком ми познайомилися на прийомі, — розповідає режисер та виконавець головної ролі 44-річний Тіль Швайґер. — Коли написав сценарій, запропонував йому роль футболіста. Попередив, що великий гонорар заплатити не зможу, але дозволю вибрати наречену в стрічці. Кличко погодився зніматися безкоштовно. На роль нареченої запросив акторку Івонну Каттерфельд.

Швайґер зіграв у фільмі скандального журналіста Лудо. За сюжетом футболіст (Кличко. — "ГПУ") має намір у ресторані запропонувати коханій вийти за нього заміж. Лудо хоче зробити звідти репортаж. Щоб підглядати, журналіст вилазить на скляний дах ресторану. У момент, коли футболіст має промовити "Виходь за мене заміж", дах провалюється. Лудо падає у святковий торт, показуючи оголену п"яту точку.

Герой Кличка подає на журналіста до суду. Репортер отримує вісім років умовно та 300 год. громадських робіт. Працювати доведеться в дитячому садку. Головний вихователь у ньому — дівчина, яку Лудо кривдив у дитинстві.

В українських кінотеатрах фільм показують із 14 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Володимир Кличко перевтілився у футболіста». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода