вівторок, 25 березня 2014 05:10

Росіяни у Німеччині вибачалися

Автор: ФОТО З САЙТА www.leipziger-buchmesse.de
  Німецькі студенти малюють на Мистецькому стенді Лейпцизького книжкового форуму. Він тривав 13-16 березня
Німецькі студенти малюють на Мистецькому стенді Лейпцизького книжкового форуму. Він тривав 13-16 березня

Простреленим прапором України оформили цьогоріч український стенд на Лейпцизькому книжковому ярмарку в Німеччині. Дірки від куль за формою повторюють зірки на прапорі ЄС. Ярмарок відбувся 13–16 березня. Понад сотню слухачів було на кожному з українських заходів.

— Усі переговори з німецькими й австрійськими видавцями закінчувалися розмовами про політичну ситуацію в Україні, — каже головний редактор київського видавництва "Нора-Друк" 53-річна Елеонора Сімонова. — Ніхто не сумнівався, що Україна є частиною Європи і Майдан нас до неї наблизив. Норвезький і французький літературні агенти говорили, що переживають за Україну.

Біля стенду розташували банер із фотографіями Небесної сотні. Поряд на аркуші паперу відвідувачі писали побажання Україні.

— Більшість іноземців висловлювали співчуття, — додає Елеонора Сімонова. — А от наші "друзі" з Росії писали іноді: "Крым — это Роcсия" і подібне. Іноді казали неприємні речі. Та багато росіян тут розуміють, що Путін — агресор, і дехто вибачався. Переважно ті, хто живе в Німеччині.

— На ярмарку ми продажів не планували, це більше фестиваль. Тривають переговори щодо книжки Антона Кушніра "Урбан страйк". Підписали угоду з німецьким агентом, і він її просуває. Також іноземці зацікавилися романом Юрія Макарова "За чверть десята".

У Лейпцизькому книжковому ярмарку взяли участь 2180 видавців із 42 країн світу. Україну представляли 13 авторів і видавців. Наш стенд відвідали понад три тисячі гостей.

Зараз ви читаєте новину «Росіяни у Німеччині вибачалися». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути