Пʼятниця, 30 березня 2012 00:15

Історію України в картинках готують до друку

Автор: фото з сайта www.facebook.com
 

Історію України в картинках готують до друку письменники брати Віталій та Дмитро Капранови, 44 роки.

— Наша історія — це набір фактів із величезними чорними дірами, — кажуть. — У ній немає головного — стержня. Хочемо з'єднати факти в одну струнку лінію. Це буде не зовсім історія, скоріше, її художня версія із коміксами.

Ілюструє видання лідер гурту "От Вінта" 39-річний Юрій Журавель.

— Перший малюнок заскладний вийшов, — розповідає музикант. — Дуже довго його малював, три з половиною тижні. Капранових це не влаштовує, бо хочуть до Форуму видавців у вересні встигнути. Усього близько 40 малюнків має бути. Почав зі скіфів, бо Капранови сказали: "Якщо осилиш скіфів, значить, решту подужаєш". Зображень скіфів мало, і вони здебільшого недостовірні. Закордонні художники часто малюють їх зі стременами. Скіфи були вправними вершниками, але стремен іще не винайшли. Наїзник просто обхоплював коня ногами. Скіфи мають арабське походження, тому такі чорняві, бородаті. Усі герої, яких зображую, трошки схожі на мене. Сідаю біля дзеркала, корчу морди або стаю у потрібну позу, дивлюся на себе й малюю.

Зараз ви читаєте новину «Історію України в картинках готують до друку ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 893
Голосування Як оцінюєте судову систему після вироку Стерненку?
  • Судової системи в Україні не існує. Є телефонне право президента
  • Вбивця і викрадач людей Степаненко отримав те, що заслужив
  • Українська судова система – це Портнов
  • Хто такий Стерненко?
  • Мені байдуже. Я виїхав з країни, або планую це зробити
Переглянути