Неділя, 25 березня 2007 17:17

Данилко: "Хотіли вивести мене із себе? Аплодуйте, у вас це вийшло"

  Андрій Данилко назвав Вєрку Сердючку голубом миру
Андрій Данилко назвав Вєрку Сердючку голубом миру

"Сердючка начала "холодную войну" с Россией", — під такими заголовками останнім часом виходять статті у московській пресі. Причиною скандалу стали слова в пісні "Дансинг", з якою український артист, 33-річний Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки виступатиме на цьогорічному "Євробаченні".

У ній замість слів монгольською мовою "Лаша тумбай", що означають "збивай масло" багатьом почулося "Раша, гудбай" — "прощавай, Росіє" англійською.

— Я б напевно теж образився, — розповів Данилко на прес-конференції минулого тижня.

—Я народився в Радянському Союзі. І не розумію, як можна принижувати іншу націю. Мені сказали, що 25 долбо...бів почули слова "Раша, гудбай". То я порадив їм піти до аптеки "36, 6" й купити палички для чистки вух. Сердючка — це голуб миру. Якщо хтось хотів цим скандалом вивести мене із себе, аплодуйте, у вас це вийшло.

Андрій говорить, що останнім часом нервує і погано спить.

— У Москві до мене підійшов Льоша Аморалов із групи "Отпетые мошенники". Каже: "Прикольно, що ти "Раша, гудбай" заспівав". Довелося пояснювати, що я нічого такого не співав. І Кіркоров мені дзвонив: "Я всім розказую, що про Росію ти нічого поганого не співав".

Першою неправильний текст пісні надрукувала одна з київських газет. Потім цю публікацію передрукувала російська преса.

— Судитися ми ні з ким не будемо. Та газета вже надрукувала спростування, — говорить продюсер Сердючки, Юрій Нікітін.

Кліп на Пісню "Дансинг" Андрій Данилко зніме до 5 квітня. Режисером буде Семен Горов. Оператора замовили з Великої Британії. Він знімав кліпи Брайану Адамсу.

Зараз ви читаєте новину «Данилко: "Хотіли вивести мене із себе? Аплодуйте, у вас це вийшло"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі