середа, 18 березня 2015 16:24

У кекси - бомбочки кладуть варення
6

Фото: Валентина Мураховська

Кекси до чаю можна приготувати за 30 хвилин. Рецепт складається з доступних продуктів, які зажди є в кожної господині. Замість начинки кладуть джем чи варення, який в процесі випікання витікає на поверхню, всередині відбувається вибух.

Інгредієнти:

100 гр муки

50 гр манки

1/2 ч ложки розпушувача

60 гр цукрової пудри

1 яйце

70 гр олії

100 мл молока

6 столових ложок варення чи джему

Приготування:

Змішати окремо муку, манку, розпушувач і цукрову пудру.

В іншій посудині з'єднати молоко, олію і яйця.

Рідку суміш влити в сухі інгредієнти і ретельно перемішати. Тісто не повинно бути густим, воно має вільно стікати з ложки. Замість манки можна додати вівсяну крупу. Яку попередньо трошки підсмажити та ретельно перемолоти у блендері.

Форми для випікання змастити олією, або покласти паперові формочки для кексів. Викласти по столовій ложці тіста, зверху покласти варення і знову тісто.

Випікати 25 хвилин при 180 градусах. Кекси мають стати золотавого кольору.

 

Зараз ви читаєте новину «У кекси - бомбочки кладуть варення». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути