четвер, 12 березня 2015 11:22

Легкий чізкейк з бананами випікають 40 хвилин

Апетитний і смачний десерт можна приготувати не додаючи яєць. Пропонуємо вам цікавий рецепт сирно-бананового чізкейку, який врятує вас від нестачі солодкого в березневі дні і не додасть зайвих кілограмів.

 

Інгредієнти:

- 400 г м'якого сиру

- 4 банана

- 100 р коричневого цукру

- 50-70 мл ряжанки 4% або натурального йогурту без добавок

Для тіста:

- 400 г борошна цільнозернового

- 2 ч. ложки розпушувача тіста

- 3/4 склянки коричневого цукру

- 1 склянка молока

Приготування:

Для приготування тіста змішуємо борошно і розпушувач, потім додаємо цукор і молоко. Гарненько вимішуємо тісто, яке має бути м'яким і липким. Викладаємо тісто у форму для випічки. Вона може бути скляною або силіконовою. Розподіляємо тісто по дну форми так, щоб по краях були бортики.

Приступаємо до начинки. В окремій посудині виделкою розтираємо сир з цукром. Додаємо туди ряжанку (або йогурт), перетираємо так, щоб утворилася однорідна маса.

Очищуємо банани від шкірки, ріжемо на шматочки і кладемо прямо на тісто у вашій формі. Поверх бананів і всього тіста рівномірно намазуємо отриману сирну масу. За бажанням прикрашаємо ще одним шаром бананів.

Ставимо пиріг в духовку і випікаємо його 40 хвилин при температурі 180 градусів. Після приготування потрібно трохи остудити його, але подавати в теплому вигляді.

Зараз ви читаєте новину «Легкий чізкейк з бананами випікають 40 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути