Ексклюзиви
Четвер, 07 лютого 2008 17:57

В Умані не працюють 36 ліфтів

— Я живу один. Часто хворію. Ось і зараз у мене запалення легенів. Треба і ліків купити, і хліба, та й сміття винести. Ліфт з п"ятниці не працює.

Із сьомого поверху на перший не можу по декілька разів на день ходити, — скаржиться 70-річний пенсіонер Микола Сичук, що живе на вул. Тищика, 13а.

36 ліфтів в Умані несправні. Усього їх по місту 150, отже, не працює кожен п"ятий. Близько 2,5 тис. квартир залишилися без підйомників.

— Ще в четвер при перевірці ліфтів на вулиці Постишева виявили, що в деяких із них не має амортизаційних пружин на випадок аварії, — розповідає заступник уманського міського голови 56-річний Володимир Віблий. — Ми відразу обстежили всі підйомники. У 36 не було таких пружин. Щоб поновити їх, треба 25 тисяч гривень.

У міськраді пояснюють, що крадіжку могли здійснити лише професіонали. Адже спершу треба підняти ліфт на другий поверх, зупинити й лише тоді на першому знімати пружини, які важать майже 10 кг.

— Можливо, їх зняли, щоб здати на метал або просто перепродати, — пояснює Володимир Мартинович.

Зараз ви читаєте новину «В Умані не працюють 36 ліфтів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода