Ексклюзиви
Четвер, 20 березня 2008 18:42

Іменами політиків вулиці в Чорнобаї не називатимуть

У Чорнобаї планують перейменувати три вулиці, названі на честь осіб, пов"язаних із Голодомором. Вул. Кірова пропонують назвати Лисаківською (це місце було Лисаками). Вул. Калініна перейменують у Селянську, а Петровського назвуть Християнською. Там стоїть церква та знак жертвам Голодомору.

— Ми поставили перед собою одну умову — не прив"язувати назви вулиць до політики, щоб потім не довелося їх перейменовувати, — пояснює голова топонімічної комісії при селищній раді Володимир Черненко.

У кінці минулого року жителі з Горького хотіли перейменувати вулицю на честь олімпійського чемпіона Андрія Хіміча. Він тоді відзначав 70-річчя. Під зверненням до селищної ради підписалося більше 30 осіб. А коли дізналися, що за переоформлення документів треба платити гроші, відкликали свої підписи. Залишилося лише п"ять охочих.

Члени топонімічної комісії мають провести збори з жителями вулиць, запропонованих до перейменування. На всіх трьох близько сотні дворів.

Зараз ви читаєте новину «Іменами політиків вулиці в Чорнобаї не називатимуть». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі