понеділок, 29 серпня 2011 05:45

Чим снідають відомі черкасці

Автор: фото: Любов Карнарук
  Депутат міської ради Ніна Набокіна готує на сніданок салат із овочів. Усі страви солить швейцарською сіллю, до складу якої входять водорості. Вона корисна для профілактики хвороб щитовидної залози
Депутат міської ради Ніна Набокіна готує на сніданок салат із овочів. Усі страви солить швейцарською сіллю, до складу якої входять водорості. Вона корисна для профілактики хвороб щитовидної залози

— Сніданок у мене мінімальний. Зазвичай чашка кави з молоком або варене яйце. Чи невеличкий бутерброд із сиром або м'ясом, залежно від того, що є під рукою. Для мене цього достатньо, щоби пробудитися. Я так звик, не люблю багато їсти, — розказує  Олег Стадник, 49 років, директор департаменту охорони здоров'я та соціальної політики Черкаського міськвиконкому.

50-річна Ніна Набокіна, депутат міської ради, голова наглядової ради заводу "Темп", на сніданок їсть овочі та фрукти.

— Спочатку випиваю склянку холодної води, роблю зарядку. Потім з'їдаю яблуко. Через 20 хвилин готую собі салат із помідорів, огірків і солодкого перцю. Заправляю олією. Зараз для мене золотий сезон, бо багато овочів і фруктів. Я за день можу з'їсти кілограм персиків. А як починаються яблука, це для мене все. Чай і каву вранці не п'ю. Як приходжу на роботу, тоді можу чашечку чаю випити. М'ясні страви практично не їм. Хоч чистою вегетаріанкою назвати себе не можу. Інколи хочеться відвареного м'яса. Смаженого я не їм, шашлики також не люблю. Це мене так бабуся привчила, бо сама так їла.

Директор державного підприємства "Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" 59-річний Віктор Білоусов снідає чаєм із бутербродом.

— Можу ще з'їсти яйце. Багато не наїдаюся. Краще потім добре пообідати. У нас на підприємстві є гарна їдальня. Замовляю собі суп із фрикадельками. Якщо в меню є риба, то на друге беру її. І звичайно чай або фруктовий напій, — говорить Віктор Федорович.

Голова обласної ради 59-річний Валерій Черняк намагається не переїдати:

— Більше споживаю овочів і фруктів. Зараз найчастіше на сніданок їм салати. Може бути яєчня. Чай або кава. Так само і ввечері маю розгрузочне меню. П'ю кефір, їм овочі й фрукти.

Депутат обласної ради 56-річна Наталія Горбенко із чоловіком Володимиром Петровичем харчується здоровою їжею.

— Уранці їмо вівсянку або гречку з 20 грамами вершкового масла, інколи омлет. Завжди є квашена капуста. Картоплі вживаємо мало. З овочів готую рагу. Олію використовую оливкову чи з виноградних кісточок. Дуже любимо супи. Для горохового зерно перемелюю у кавомолці. Супи не засмажую, але кидаємо багато зелені. М'яса вживаємо мало і не жирне. Цукру дома не тримаємо. Замість нього вживаємо мед з перемеленими лимонами. Десятком вуликів на дачі опікується чоловік.

Голова Черкаської обласної організації Української народної партії Леонід Даценко, 48 років, від сніданку ніколи не відмовляється.

— Інколи смажу картоплю чи відварюю пельмені. Але найчастіше готую яєчню із салом і цибулею — її ріжу багато, кільцями, підсмажую на салі, заливаю трьома яйцями. Смакота. А взагалі їм усе. Єдине, чого зранку не можу їсти, — це борщ. Він краще смакує ввечері. І ще не люблю снідати всухом'ятку — пиріжком чи бутербродом. Від такого сніданку ніякої користі не буде.

Помічник начальника обласного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій 44-річний Костянтин Проценко снідає вівсянкою або молочною кашею.

— Головне зранку добре зарядитися, тоді неважливо, є обід чи немає. Чаю й кави дома не п'ю. На роботі протягом дня можу випити кілька чашок, — говорить Костянтин Петрович.

Черкаський мер Сергій Одарич уранці п'є каву. Його дружина Анжела їсть вівсяну кашу.

Зараз ви читаєте новину «Чим снідають відомі черкасці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути