Четвер, 24 липня 2008 18:57

Базарників зганяють із тротуарів

Минулих вихідних з 5.00 до 14.00 біля Уманського колгоспного ринку чергували 35 правоохоронців разом із представниками міськвідділу торгівлі, санстанції та ветеринарної служби. Приблизно 100 продавців розкладали товар на тротуарах. Їх просили перейти за прилавки на ринку.

— Проблема з торговцями на тротуарах біля ринку існує давно. Деякі стають прямо біля дороги. Через це були затори, — каже заступник начальника міськвідділу міліції 50-річний Олександр Ніколюк. — Деякі з розумінням ставляться до переходу за прилавки. Але є й такі, що зчиняють сварки. Стоятимемо тут щодня, поки люди не зрозуміють, що торгувати на тротуарах не можна.

— Міліція знає свою роботу, — підтримує правоохоронця 48-річна уманчанка Ольга Крецул. — Тепер хоч є де пройти, а то до маршрутки не доберешся.

На ринку 225 торгових місць.

— Зайнято 93, зможемо всім надати місця, — каже директор ринку 64-річний Сергій Рибак. — Більшість людей не хочуть стояти, бо тут треба платити за місце 3 гривні 60 копійок. Ринковий збір 1,5 гривні. Для пенсіонерів та інвалідів — знижки.

У санстанції попереджають, що вживати продукцію "з тротуарів" не можна, бо її ніхто не перевіряє.

— Люди купують на стихійних точках, бо там трохи дешевше, — додає головний санітарний лікар Умані Лариса Качанова.

Зараз ви читаєте новину «Базарників зганяють із тротуарів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода