Ексклюзиви
середа, 22 лютого 2012 17:03

Монро приготувала млинець із чоловічим органом
15

Фото: Фото: Наталя Чубенко

У вівторок в столичному ресторані "Курені" святкували Масляну. На вході кожного гостя танцем зустрічають народні музики. На шию одягають бублики і пропонують пригоститися горілкою та закусити бутербродом із сала та квашеного огірка.

В середині ресторану пригощають млинцями із різними начинками. Із зіркових гостей приходять травесті-діва Монро, брати Борисенки, група "Время и Стекло" та репер Потап. Для них влаштовують конкурс на приготування найкращого млинця. Монро на млинці викладає начинку у формі чоловічого статевого органа.

"Ну, все, я уже справилась. Мені здається, що додавати більше нічого не треба", - каже, демонструючи млинець.

"Маруська, ну, ти і даєш", - каже до неї ведуча вечірки і вручає сковорідку із 100-грамовою банкою ікри. Це подарунок за перше місце в конкурсі.

До ресторану заходить Потап. Він в теплій куртці, на голові червона шапка.

"Після роботи заїхав поїсти. А що? Я сам млинці не готую. В мене це робить дружина і донька. Але найкращі млинці готує моя теща, яка живе в Америці. Я сам тільки що звідти. Приїхав із гастролей", - зауважує репер.

Гостей запрошують на терасу ресторану танцювати народні танці. До Потапа в пару ставлять Монро.

"Ой, рятуйте, мені погано", - жартує Монро, прикидаючись, що падає. Вона в національному українському костюмі. На ногах туфлі на низьких підборах.

Вечірка в ресторані завершується спаленням опудала.

Зараз ви читаєте новину «Монро приготувала млинець із чоловічим органом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути