Ексклюзиви
понеділок, 19 січня 2015 17:37

Кейт Міддлтон попила чай з родинами з проблемних районів
18

Фото: Reuters

Кейт Міддлтон відвідала благодійну організацію Family Friends, яка займається наданням допомоги сім'ям, які проживають в неблагополучних районах Лондона.

Після зустрічі зі співробітниками та волонтерами фонду дружина принца Вільяма вирушила на відкриття центру дозвілля Kensington Leisure Centre і нової академії Кensington Aldridge Academy, де перед офіційною частиною високопоставлена гостя змогла насолодитися танцювальним спектаклем.

Герцогиня була одягнена в небесно-блакитне пальто від Seraphine, темно-сині замшеві туфлі і сукня з квітковим принтом в тон.

Зараз ви читаєте новину «Кейт Міддлтон попила чай з родинами з проблемних районів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути