четвер, 13 березня 2014 11:05

У мережі з'явилися "живі" фотографії оновленого седана Hyundai Sonata
2

У мережі з'явилися шпигунські фотографії седана Hyundai Sonata нового покоління.

На відміну від офіційних тизерів, нові знімки практично повністю розкривають зовнішність майбутнього автомобіля. Як можна бачити на фото, дизайн Hyundai Sonata переживе справжню еволюцію. Творці відійшли від надто обтічних форм, проте зберегли фірмовий стиль Fluidic Sculpture. Варто відзначити нову решітку радіатора, інші фари і інші бампери.

Будь-які нові зображення інтер'єру в даний час відсутні. Втім, вже відомо, що в салоні автомобіля з'явиться нове рульове колесо, нова мультимедійна система, а також передня панель з вставками з дерева.

Зараз ви читаєте новину «У мережі з'явилися "живі" фотографії оновленого седана Hyundai Sonata». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути