Руйнування інституцій бумерангом вдарило по людях, які його розпочали
Ми переможемо. Але це буде складно і не швидко
Коли минулої осені попередній уряд вніс зміни до закону про державну службу, запровадивши "політичні звільнення", я кричав, що цього не можна робити. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук відповідав, що інакше не можна звільнити старих корупціонерів з різних державних агенцій. А Максим Нефьодов пояснював, що інакше не можна поміняти ключових корумпованих керівників митниці. Для мене ж було очевидно, що руйнування інституцій бумерангом вдарить по тих самих людях, які його розпочали.
І коли першою жертвою політичних чисток стала професійна команда Міністерства охорони здоров'я, мені казали, що шкода гарної команди, але ліс рубають - тріски летять. І навіть навесні, коли все вже було очевидно, ілюзія ще зберігалася. Дві години я сварився з Олександром Стародубцевим та Світланою Котляревською на стратегічній сесії Національного агенства з питань державної служби, пояснюючи, що "політичні звільнення" можуть бути лише протягом нетривалого надзвичайного режиму ручного керування, а надзвичайний режим ручного керування за визначенням мусить бути обмеженим у часі - іншими словами, скринька Пандори мусить автоматично зачинитися через певний час, інакше поглине тих, хто її відкрив.
"Політичні звільнення" можуть бути лише протягом нетривалого надзвичайного режиму ручного керування
Бумеранг повернувся: за цією самою статтею звільнили і Стародубцева, і Нефьодова. Я дуже люблю і підтримую цих людей, але хочу звернути увагу: увійти в режим руйнування інституцій легко, вийти з нього дуже важко.
Гончарук думав, що уряд має принаймні один рік, тому урядова команда замахнулася на великі речі: приватизація, концесії, земельна реформа, трудова реформа. Чистка державної служби була в цьому ряду. Всі думали, що є принаймні один рік, бо це гарантує закон. Бо ніхто не міняє топ-менеджерів як рукавички, та ще й у розпал кризи.
Але коли не вистачає стратегічного бачення і розуміння важливості інституційного будівництва, то може статися все, що завгодно. Мені шкода тих людей, які повірили очільнику держави без стратегічного бачення та розуміння важливості інституційного будівництва. Все одно ми переможемо. Але це буде складно і не швидко.
Коментарі
Об этом писали немецкие журналисты, которые проводили журналистское расследование и указали, что господин Немыря рассчитывался с пиар компаниями деньгами из обшоров\ видимо из Юлиного общака\. .Пусть объяснит чьи это деньги и их происхождение.А парламент 6-го созыва принял закон о снятии непркосновенночти с депутатов до конца 2012 года. Так что пока с депутатов снята непрекосновенность до 31 декабря 2012 года.
Так вручили или нет? У него рук не оказалось?
Це контора ,що її очолює Гадік Колесніченков.
ОБЪЕКТИВНО еще существует в Украине 30% ДАУНБАСОВ и придебилбасенных, которые наступают на одни и те же грабли по нескольку раз подряд, но с каждым "покращенням" их становится все меньше.
Экологу,- одни и теже грабли, это когда первый раз Ющенко, а второй раз ,- КАПЕЦтельман; и если бы ВОНЯ улетела на Марс, то будут третьи грабли какой нибудб Соболев или кто там и ТЮБиков слудующий? А я как был против ОРАНЖЕВОЙ МРАЗИ в 2004 , так и до сих пор вектор не менял.
а что, в Украине есть слидчи, милиционеры? есть только янучарские холуи и полицаи
Краще б зайнялися дерибаном грошей на ЄВРО та інші "подвиги" урядовців.
НЕМЫРю ЖДЕт ЗАКОНОМЕРНЫЙ ФИНАЛ,- не на ту "лошадь" поставил.
А ты поставил на того? "Осла"
А ты ревнуешь, что не на тебя? Но ты, даже для Ослов, черезчур ТУПОЙ, у тебя вместо головы, НОЧНОЙ ГОРШОК КАПЕЦтельман и при том НЕ ПУСТОЙ, поэтому , извини, ты пролетаешь. Твоя креатура ЭТО ОРАНЖЕВЫЕ БАРАНЫ.
Обєктивно- чего обижаешь своего союзника-оранжевого Юща?