Как украинцев "местным самоуправлением" обманули

Поднимайтесь на защиту своего права на власть. Пока еще не поздно

Одразу хочу попередити, що не маю жодного наміру ображати нікого з тих, хто вважає "День місцевого самоврядування" якимось святом.

Тому що це була б незаслужена образа мільйонів людей, які винні тільки в тому, що не звикли уважно аналізувати почуте.

І навпаки, звикли вірити так званим засобам масової інформації та політикам, які насправді здебільшого є засобами масової дезінформації та аферистами.

Просто наведу факти.

Так от, і "місцеве самоврядування", і "День місцевого самоврядування", грубо кажучи словами української "політичної еліти", є "кіном для дурнів".

"Місцеве самоврядування" від неї, від цієї падлючої "еліти" для українців те ж саме, що кольорові тряпочки, люстерка, бляшанки від консервів і скляна біжутерія від колонізаторів для чукчів, ескімосів, мумбу-юмбу, індіанців і папуасів триста років тому.

"Місцеве самоврядування" - це фейк

Практично один в один.

У тих відібрали свободу і всі народні багатства за брязкальця і "вогняну воду" - в українців тільки за "брязкальце" під назвою "місцеве самоврядування".

На "вогняну воду" нашим колонізаторам тратитись не довелося - українці свою мають.

Теперішньою дебілізованою мовою "місцеве самоврядування" - це фейк.

Тобто маячня, ілюзія, примара - те, чого нема.

Нормальною мовою "місцеве самоврядування" - це перефраз, "фігура мови", побутове, публіцистичне, художньо-літературне найменування місцевих органів державної влади.

Якими завжди були й навіть тепер за правовою природою є сільради, міськради, селищні ради.

У 1996 році злодії при законі, привладні політичні шахраї, вже почавши грабувати країну і дбаючи про свій завтрашній і післязавтрашній день у владі, руками безмозглих "демократизаторів" всунули цю "фігуру мови" в Конституцію України. Чим майже одномоментно досягли бажаного - перетворення повноправних, з реальними владними повноваженнями, в тому числі бюджетними, місцевих органів державної влади (читай - реального народовладдя, демократії) на пустий звук "місцеве самоврядування".

Пустий, як барабан - тому що всі владні повноваження у місцевих органів державної влади, цинічно-знущально названих "органами місцевого самоврядування", в обмін на цю красиву назву, на це "брязкальце", були відібрані "наверх" і передані державним адміністраціям, міністерствам, відомствам.

Його Величності Чиновнику, одним словом.

Влада була централізована, місцеві ради стали безправними жебраками

Влада була централізована, місцеві ради стали безправними жебраками, з тих пір почався обвальний занепад сіл, селищ, містечок - тобто всіх "ощасливлених" красивою назвою "місцеве самоврядування" населених пунктів країни.

А з 2014-го узурпатори розгорнули остаточний наступ на народовладдя - стали донищувати його шляхом так званого об'єднання громад, ліквідації тисяч сільрад, селищних і міських рад.

Щоб повністю позбавити мільйони громадян реальної участі в органах влади.

Щоб під облудною назвою "місцеве самоврядування" перетворити місцеві органи державної влади на говорильні для йолопів-манкуртів, яких хлібом не годуй - гарні назви давай.

Дехто зараз накинеться на мене за те, що назвав місцеві ради епохи "до самоврядування" повноправними, з реальними владними повноваженнями органами влади.

А нема чого нападати - вони дійсно такими були. Правда - і це теж безспірно - водночас вони були повністю "запресовані" Компартією. З цим ніхто не сперечається, але ж це означає тільки одне - тоталітарний прес з них треба було зняти, а повноваження залишити.

Та ще й розширити!

Ото й було б реальне народовладдя, справжня демократія!

Натомість зробили все навпаки й наразі продовжують добивати і те, й друге.

"Місцеве самоврядування" і "територіальні громади" - це те найперше, що треба якомога скоріше викинути з Конституції

"Місцеве самоврядування" і "територіальні громади" (ще один конституційний інструмент знищення народовладдя і України) - це те найперше, що треба якомога скоріше викинути з Конституції.

Оце таке "свято". Плюньте на нього і на всю ту мразь, яка вас ним дурить.

І піднімайтеся на захист свого права на владу.

Поки ще не пізно.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее мышкой и нажмите комбинацию клавиш Alt+A
Комментировать
Поделиться:

Комментарии

1

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Наші автори
Андрей Римарук Ветеран, работник фонда "Повернись живим"
Остап Украинец Писатель, переводчик
Максим Кияк Эксперт Совета внешней политики "Украинская призма"
Тарас Чмут Председатель правления "Украинского милитарного центра"
Надежда Романенко Руководитель проекта по дезинфомониторингу Texty.org.ua
Погода